S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

kapitola 2. první den ve škole

31. července 2011 v 13:13 | sifikilinia |  Sifikilinia
Po obědě na který si zašli do Italské restaurace.Vzal pan Wipe Laira a paní Wipová Lian na nákup školních potřeb.Lian si vybrala bílí batoh s žabkou a ktomu zelené průhledné pouzdro na psací potřeby samozdřejmě koupili i sešity a tak...Lair si vybral černý batoh s růžovým zajíčkem od PlayBoye a černý kovový penál na kterým byla rosprsklá kapka krve.
V noci se Lian na nové posteli vrtěla, nemohla usnout s představou že zítra nastoupí do nové školy.
Ale nakonec jí její nejoblíbenější avokádoví čaj uspal. Ráno Lian vzbudi budík. Oblékla si úzké rifle a k tomu delší nadýchané zelené tílko. Učesala a svázala si dlouhé zelenomodré vlasi do copu. Vyčistila si zuby, popadla batoh a šla dolů do kuchyně na snídani.Ahoj mami, ahoj tati.Ahoj. Čau brácha..?
kde je Lair? Už se obouvá na tady máš svačinu s pitím a snídani do ruky. Musíme jet nebo to nestihneme. 1.den nesmíte přijít pozdě. Nasedat do auta a pamatujte si cestu až s tatínkem budeme chodit do práce tak budete spolu chodit pěšky....Tak jsme na místě Werxova škola.Tak ahoj děti a hodně štěstí.Štěstí to budeme potřebovat, utrousil Lair.A nasuptěně vikročil směrem ke škole.Lian zůstala stát na místě a rozhlížela se po areálu školy. V tom zahlídla černovlasou dívku nebyla to náhodou ta holka z parku? Lian se zaní potichu plížila a pak jí zaťukala na rameno. Ahoj jsem Lian, jsem tu nová. Nevíš kde je tady třída 159? Jasně taky do té třídy chodím, pojď za mnou. Díky, a echhmm nebyle si včera v slunečním parku? V sun park? Jo tam sem byla ale nikoho jsem neviděla, co si tam dělala? zeptala se udiveně černovláska. Bydlím na kraji paru, v domě 513. Nově sme se tam přistěhovali. A já tě viděla z okna mého pokoje.odpověděle s klidem Laila Ty ses přistěhovala do domu 513? Ano včera. Já já NENÁVIDÍM TĚ!!!!!! Zaječela černovláska a utekla na dívčí toalety...Lian si proto musela poradit sama. Když našla správnou třídu sedla si do jediné volné levice. Z batohu si vindala penál, sedla si na židli a otočila se. Přímo za ní seděla právě ta černovláska, na klíčence měla napsané jméno Kimir.Kimir byla k Lian také otočená zády a rozhořčeně se bavila se zelenovlasou dívkou. Ta mněla také klíčenku se jménem, ale byla obráceně. Lian k ní natáhla ruku a začala klíčenku opatrně otáčet. V tom se na ni Kimir ohlídla, a řekla. Hele Sift-Yu, ukradne dům 513 a tet i klíče tak to už je moc!Nne ne já se jen chtěla podívet jak se jmenuje. To ti může být snad jedno ne? CRRRRR!!!! Tak děti.začala paní učitelka Resová. Máme tu několik nových žáků, a ráda bych vám je představila.To to je Nia Esmeová, je jí 16 let, má ráda tanec. A její otec je právník.
Přiližně tímto spůsobem jako Niu která vypadá tek křehce že by se jí Lian bála snat i dotknout,představila i ostatní nové žáky,mezi nimi i Sift-Yu sousedku Kimir. A nakonec Lian Wipeová je jí 15 let a ráda pleve, její otec s maminkou jsou návrháři domů.Posd se Lian. Ale jak si chtěla sednout tak jí Kimir pošoupla židli a Lian se rozplácla na zem. Ve třídě nastal totální výbch smíchu. A tak pokračoval její 1. den ve škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si že budou Kimir, Lian a Sift-Yu kamarádky?

ano a nejlepší 27.8% (5)
ano 22.2% (4)
budou se snášet 22.2% (4)
ne 11.1% (2)
budou se nenávidět 16.7% (3)

Komentáře

1 wicky60985 wicky60985 | 9. srpna 2011 v 18:02 | Reagovat

kdybych někoho jako je Kimir znala tak bych se jí bála.
ale jinak je to super jako první díl
moc se mi to líbí,kde  bereš tu fantazii psát to bych já nezvládla
prosím piš další díly prosím,prosím,prosím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama