S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

Srpen 2011

kapitola3. stanování

10. srpna 2011 v 16:39 | sifikilian |  Sifikilinia
Další den ve škole.
Tak děti, mám tu pro vás překvapení. od 8.9. do 13.9. se bude konat stanování na protějším ostrově Katzi. Tady vám rozdám papírky s informacemi. Dejte to podepsat rodičům a zítra mi to přineste. S kým kdo bude to jsem vám rozdělila já. Takže Tomas a Juzake budou s Altonym.A poslední dívčí trojce Lian s Kimir a Sift-Yu. NÉÉÉ!!! Paní učitelko. Nemohla bych být s nikim jíným. Ozvala se Lian .Domnívám se že to nepůjde. Copak, copak ty se nás snad bojíš?utrousila Sift-Yu. Nnnee. Teda chci říct ne měla bych snad? CCCCCCCCCCRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!
Blížilo se 8. září a Lian si balila věci do velkého modro-šedého kufru. 2 tílka, 3 trika s krátkým a 2 trika s dlouhým rukávem. 2. kratasy, 2. tepláky. 4 páry bot. čisté spodní prádlo na každý den, hřeben,kartáček a pasta. knížka, deníček, penál...Tak co Lian už máš všechno? Ano mamí. Ups, málem sem zapomněla na tohle. Řekla Lian a strčila do batohu krabici plnou věcí. Tak už jdi spát zítra odplouváte. Dobře, dobrou noc. Dobrou noc.
ÁÁÁÁ FŮŮŮŮJ co to je? BLÉÉÉ Laile to mně nemůžež vzbudit jinak než že mi dáš na obličej tu tvoji slizkou ropuchu??? To není ropucha to je rosnička!!! TSSSS!!! Odvětěl Lail se zabouchnutim dveří. Lian ještě chvíli sedela na posteli neš jí došlo že dnes so odlouvá na ostrov Katzi.
Oblékla si bílé legíny a k tomu tyrkysovou tuniku s páskem.Učesala se a hřeben vrátila spátky do kufru. umyla se, vyčistila zuby popadla kufr a sešla dolů nasnídala se a pak jí její tatínek odvezl do přístavu kde už na ni ostatní čekali. Pá tati, ahoj zlato. Ahoj Lian ty snad jdeš na modní přehlídku? nebo co má to trapný oblečení znamenat? Poznamenala Kimir. Teprve pak si toho všimla, mněla jako jediná takovéhle oblečení. Ostatní měli staré tepláky místo novích bílích legín. Mněli laciné mikiny místo značkové tuniky. Mněli tenisky místo sandálek, kšltovky místo čelenky, batohy místo kufru. HA HA HA!!! To je trapas!!! Co si jako o sobě mislíš? Posmívala se dál Kimir. Sekne ti to. Oznámil cizí hlas. Dík, Koline. Nnoo, to vlastně nebylo na tebe Kimir, ale na Lailu. Uvidíme se Lailo. Jasně Kolire. GGGRRRR. Ruce prič od mího Kolina. Je ti to jasný Blian!!!
No vlastně sem Lian, a Kolin se mi vůbec nelíbí. To je tvoje jediný štěstí Blian.HA HA HAHA!!!!!!!
Tak děti nasedat do člunů, a nezapomente si záchrané vesty...... Odplouváme! Hned jak Lian uslyšela zvuk motoru zavřela oči a tak dojela až na ostrov Katzi. Sift-Yu odplula s polovinou třídy v 1. člunu a tak když Kimir s Lian a zbytkem třídy připluli v 2. člunu už byly stany postaveny. Holky si rozložily karimatky, dali si na ně spacáky a vyndaly si potřebné věci na noc.
HALOOO, VYLESTE ZE STANŮ PŘIVEZLI OBĚD! Zazněl učitelčin hlas přez megafon.