S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

Duben 2012

kapitola 6. tajemná dívka

16. dubna 2012 v 16:43 | sifikilian |  Sifikilinia
Co to tady řvete holky? zlobyla se paní učitelka.Už jsem se po vás scháněla,tak už pojdte jse na řadě holky před váma to stihli opravdu rychle....Lian ještě omráčená novinkou o Sift-yu poslušně šla na začátek trasy i Kimir se za ní zaraženě loudala. Tak připravit, pozor, start! Děvčata se rozeběhla. Lian si všimla že Kimir brečí, ta odhodlaná a nebezpečná Kimir brečí!Plačící Hned za rohem ji chytila za rukáv mikiny a zastavila ji. Kimir je mi moc líto toho co se stalo... Ale já se přece nezlobím na tebe! Ne? zeptala se opatrně Lian. Ne! zlobím se sama na sebe že mi to nedošlo, ale ted už mi to dává smysl. Ale co ti dává smysl? Co se stalo? Nechápala Lian. Jednou, to jsme se Syft-yu byly ještě malé, tak nás jeden kluk nachytal jak si za rohem školní budovy hrajeme s panenkou Barbie. Začal se smát a dělat ušklebky! Ale pak se rozeběhnul a chystal se to vyzvonit celé naší třídě. Najednou však zakopl o kořen, kořen který tam předtím nebyl, kořen který vyrostl na asfaltové cestě... Lody- ten kluk si zranil koleno a celou přestávku ztrávil na školní ošetřovně kde se ho samozřejmě ptali jak se mu to stalo. Řekl pravdu, zakopl o kořen. Když se ale další den školní zahradník vydal nebezpečný kořen uříznout tak tam prostě nebyl.... Waw zajmavej příběh ale byla si ještě malá , jak si sama říkala, nemohlo ti to přece hned dojít Kimir. Hmmm asi máš pravdu. VUUAAAAA GRRRRRRR! Ozval se známí hlas-pan učitel tělocviku najednou vyskočil se sekyrkou v ruce a nepřetržitě řval. AHHHHH POMOC!! Zakřičela děvčata a dala se do běhu. To bylo šílený! Jo to jo, ted na nás ještě vyskočí učitel matiky s písemkou a bude to pravej hororSmějící se. Nedělej si srandu Kimir ja se ho fakt lekla!
Po chvilce na ně vyskočil další učitel a pak další. Ale čtvrtý učitel neměl rádoby strašidelný kostým a v ruce rekvizitu ( sekera, nůž, fén...) Ale byl normálně v riflích, bílé košily a v ruce mu jiskřila modro-fialová zuřivá koule. Bojovnice Kimir si další na seznamu! PLIV! Řekl neznámí muž a odplivl si. Dal obě ruce nahoru a čím víc je dával od sebe tím mvětší koule byla. Když byla dostatečně velká hodil jí po Kimir. NEEE! Zakřičela Lian ale Kimir včas stihla vytáhnout meč a kouli odrazit...Používat verlammende bal je přísně zakázáno! Tedy alespon v této dimenzy! Co si sakra zač?! Tobě to rozhodně říkat nebudu! Ale jedno vědět můžeš-radost ti neudělám! Řekl výhružným to'nem neznámí muž. Dal ruce za záda a něco si pobrukoval. Poté vytáh ruce obalené v zeleno-zlatém slizu a v mžiku vteřiny sliz stříknul na Kimir. Ta se doslava zastavila jako by se z ní stala socha. Co to sakra je? zeptala se vystrašeně Lian.Tohle, je milá zlatá slaim chroí stopadh. Smrtelně nebezpečný jed který pomalu začíná zastavovat s.r.d.c.e. Řekl muž s úšklebkem. A teď bojovnice Kimir půjdeš semnou. CHtěl po Kimir ro vnou skočit ale najednou před ní skočila hnědovlasá dívka ve fialovém kimonu. Nech ji být Filzafe! Tohle není tvá dimenze! zakřičela dívka a vytáhla si starodávný, zarezlí meč. Sice nevím kdo jsi ale pro Kimir si stejně jednou příjdu, až to budete nejmíně čekat.Stejně ji teď už nemůžete pomoct! Zbohem dámy.Líbající S těmito slovy muž zmizel někde v korunách stromů. Lian se otočila na neznámou dívku, ale ta tam už také nebyla...Co mám dělat?! Co mám dělat?! GRRRRR! Panebože co mám jen dělat?!!! No jasně půjdu za Sift-yu! Snaži la se Kimir nadzvednout ale nešlo to, snažila se ji posunout ale to také nešlo.
Musela tady Kimir nechat a sama ve strašidelném lese utíkat zpět. Doběhla na místo kde čekal zbytek třídy, už konečně vyděla Sift-yu ale cestu jí zkřížila paní učitelka. Lian už jste konečně tady! Ale kde je Kimir? No ehm ona si musela odskočit.... Aha chápu, může vyrazit další dvojce! Lian vyrazila vpřed. Sift-yu musím s tebou mluvit! Co je ty blbko? zeptala se s nezájmem. Jde o Kimir!!! Jestli jde o Kimir tak s ní klidně buď, já mám plno jinejch kamarádek! odsekla zelenovlasá dívka. Ale ono se jí něco stalo! HMM tak ji zachraň mně už na ní nezáleží.Ale ona se mnou trávila tolik času protože mě chtěla bojování... Vykoktala ze sebe Lian. Aha takže tobě o bojovnicích řikla hned co tě uviděla a mně to tajila celou dobu co se známe!? Vyhrkla Sift-yu. Ale né já sem totiš, no víš já sem taky bojovnice .No jasně to ti tak budu věřit! Tak hele . Řekla Lian a vytáhla batůžek s těmi bojovnickími věcmi . Ale to je po bojovnici Luiketrie!? Řekla sift-yu tázavě. Ano, je. Luiketria byla moje babička... Ale to je jedno , na té stezce odvahy na nás vyskočil takovej chlápek a použil na Kimir takovou techniku že se hí zastaví srdce nebo co... On na ni použil slaim chroí stopadh ??? Myslím že jo... Řekla neurčitě Lian. Tak to je v prde... Jo já vím tak sakra už poběž . Řekla Lian a už za sebou táhla Sift-yu.
Lian jen z těží rozeznávala lesní cesty ale nakonec dorazili na zprávné místo. Kimir tam však nebyla sama. Byla tam s ní ta tajemné dívka a bojovala s Filzafem. Kimir ale už nestála nehybně na jednom místě seděla opodál opřená o keř a dlaněmi si svírala hrdlo - dusila se. Tajemná dívka na ně křikla: už se mi podařilo jí znovu rozbušit srdce ale... Ale co? vykřikla Lian . Noo, asi mé na tu mast, jednoduše řečeno alergickou reakci... Co žeee? zeptala se Sift-yu. Tajemná dívka se otočila a zakřičela MÁ ALERGICKOU REAKCI!!! V tu chvíly muž využil dívčiny nepozornosti chyti Kimir kolm pasu, vytáhl z kapsi od riflí zlatý, poškrábaný klíč který na konci měl zlatý rozkvetlí květ lilie. Vrazil klíč do stromu a několikrát s ním otáčel do prava a poté zase do leva, najednou se před ním objevia oranžovo-červená propast . Muž do ní i s Kimir skočil. Dělejte musíme za nimi! vykřikla dívka , Lian a Sift-yu chtěly protestovat ale to už také padaly de téměř nekonečné propasti...