S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

kapitola7. to si byla ty?

31. května 2012 v 0:01 | sifikilian |  Sifikilinia

Lian otevřela oči, dívala se přímo na modro-vínovou oblohu na které zářily dvě rudé slunce. Posadila se a zjistila že je uprostřed louky s prapodivnými modrými rostlinami. Za ní byla cesta lemovaná stromy bez listů a na jedné nebezpečně vyhlížející větvi stála Sift-yu a zbýrala si do trička růžové trojůhelníkové plody. Lian se zvedla ale najednou se jí zatočila hlava. To je dost že ses už konečně probrala! vykřikla Sift-yu hned jak si všimla že se Lian probouzí. Nedělej si ze mně srandu, jak dlouho si byla v bezvědomí ty, co? Snažila se jí to oplatit Lian. Já jsem ale neomdlela..To není féééér. Nejsi zviklá na mezidimenzionální posun... Aha...
Klap, klap, brůůůům Klap,klap,brůůůááám Klap,brůůůům,klap
PŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠT zakřičela Sift-yu.Skočila ze stromu rovnou k Lian a schovala se za keř se zlatými trny, Lian si projistotu zalezla k ní a pozorovala cestu. Po chvíly uviděly čtyři asi dva metry velká zvířata, vypadalo to jako kombynace silného černého hřebce a mohutné flekaté krávy... Za sebou tahla veliký vůz ve kterém sedělo asi pět silných mužů kterým na klíně sedělo asi pět hezkých žen... K vozu byla zezadu řetězem přidělaná klec za kterou se doslova prášilo jak byla táhnutá po cestě. Vedle ní po každé straně jel muž-voják na bílém koni.
Najednou se koňo-krávy vepředu prudce zastavily,oblak prachu u klece slehnul k zemi a tak se dívky mohly podívat co v ní je. Ten pohled je úplně vyděsil, vevnitř bylo několik kluků a dívek a mezi nimi byla i Kimir! Jeden malý chlapeček začal křičet: PUŠTE MNĚ, JÁ ŇA VÁÁŠ POŠLU SVÝHO POKÉMONA A TEN VÁŠ ROŠEKÁ! ŤAKŽE MNĚ SAKJA PUŠTĚ JÁŠNÍ! Zmlkni fracku okřikl ho voják který se právě rozhlížel po okolí. Koňům se něco nezdá, někdo nás sleduje! Prohlásil nakonec. Sakra přišlina nás! zašeptala polekaně Lian. Ne, o nás nejde, hele. Sift-yu ukázala na strom na kterém na nejvišší větvi seděla TA hnědovlasá dívka (z minulého dílu). Vypadala ja ko b se chystalake skoku, a taky že ano. Skočila na střechu vozu a namířila kuš na jednoho vojáka a PIC, střelila ho přímo do hrudi. To samé udělala i s druhým vojáem. Ze dveří vozu vyběhlo pět dívek a ustrašeně se daly na útěk. Hnědovláska je nechala být a hodila do vozu nejaký sáček, ten ve chvíly začal šumět a začala se z něj valit pára. To vyhnalo zbylých pět mužů ven. Dívka vytáhla meč a s prvníma čtyřma se hned vypořádala ale ten poslední se stihl bránit a vykopl jí zbraň z ruky. Zasmál se a ve vteřině jí na pravou ruku nasazoval pouta, druhou ruku už však zadělat nestačil a hnědovláska stila máchnout pravou rukou ve vzduchu, pouto se jí na zápěstí otočilo a druhý konec zasáhl muže do hlavy a udělal mu tam pořédnou tržnou ránu. Dívka rychle odběhla ke kleci a zápolila se zámkem se slovy : nebojte se bojovnice a bojovníci z celého světa přišla jsem vás osvobodit! Páni už jsem si vymyslela vlastní motto! V tu chvíly potichu vylezl v vozu dlaší muž! Sebral ze země pořádnou větev a už se rozmachoval po hnědovlásce... Syft-yu, co budeme dělat? Syft-yu kde sakra seš? Lian ji nikde neviděla. Najednou se ozvala rána a po ní výkřik. Lian se podívala dopředu, ale už jen vyděla Sify jak výtězně stojí na tom chlapovy. Když doběhla k dívkám už byla klec otevřená. Rychle, utečte domů. volala na děti hnědovláska a rychle si na sebe nasadila kapuci. Všichni se rozutekli, všichni až na Kimir a jednoho pěkného kluka. Shnula se ke Kimir a chystala se jí rozepnout košily pak se ale zarazila, podívala se na toho kluka a zeptala se: Ty seš taky ze Země co? Kluk přikývnul . OK tak se otč prosím. Kluk poslechl. Dívka Kimir tedy rozdělala košily a na hruď jí namazala zelenou mastičku. Otočila se na nás. To by jímělo znovu rozproudit srdce, a mimochodem díky za záachranu. To nic. odvětila Sift-yu a snažila sejíkouknout do tváře ale hnědovláska rychle sklopila hlavu.
Když se pomocí portáluvšech pět vrátilo zpět, zjistily že neuběhlo ani deset minut. Nesnáším dimenze kde čas ubíhá rychleji než na Zemi. zabručela neznámá dívka. Tak j už asi půjdu,děkuju. Řekl krasavec a odběhl do lesa. Kdy mu asi dojde že jsme na otrově? zasmály se na sebe všechny tři dívky. Hele my čtyři jsme docela dobrá parta. Řekla Lian a položila Kimir ruku na rameno. Normálně by to bylo složité protože Kimir je vyšší než ona, a právě seděla opřená o strom a ještě pořádněnevnímala. To jo. přitakala Sift-yu. Hele hnědovlásko nechceš zejtra k nám přijít na snídani? Bude tam hodně lidí takže si tě nikdo nevšimne... Jasně! Řekla spokojeně dívka a pohladila si náhrdelník ve tvaru fialového draka.
Ráno už se Kimir cítila dobře a tak jí dívky do podrobostí převyprávěli co se stalo,a řekli jí úplně všechno i o té hnědovlásce.Došli pod plachtu která měla být jako jejich jídelna, sedli si ke stolu a začaly se ládovat chlebem s marmeládou. Najednou si k nim přisedla Fitas, hnědovlasá dívka od nich ze třídy (z prvního dílu) a měla na krku přívěšek. Přívěšek ve tvaru fialového draka.............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alisa44 alisa44 | Web | 31. května 2012 v 15:42 | Reagovat

PÁNI TAK TO BYLO ÚÚÚÚÚÚŽASNÝ A TEN NOVEJ VZHLED JE BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍ
HRABE MI :D

2 alisa44 alisa44 | Web | 5. června 2012 v 20:51 | Reagovat

tak dělej napiš další díííííl!!!!!! :D

3 LúthePevensiová09 LúthePevensiová09 | Web | 16. července 2012 v 8:23 | Reagovat

mooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccccccccccccc Pěknýýý Sifiiiii božííí příběh a nový dess se mocinky moc povedl:DDDDDD Už mám pro Tebe ,,Počertěnou" na půjčení taak kdybys chtěla.........:)

4 alisa44 alisa44 | 25. července 2012 v 20:37 | Reagovat

tak piš nebo budu brečet a to tobě do ucha...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama