S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

Říjen 2012

Pomstím se s tebou...

1. října 2012 v 13:29 | sifikilian |  Jednorázovky
Verze upravena v roce 2015 ..... vlastně jsem jen dopnila znaky pro přímou řeč :D

,,Hele kdo je to?" zeptala jsem se holek v naší partě a ukázala na dívku která ležela u stromu před naší školou. Měla šedo-modré vlasy které byly vzádu krátké a vepředu měla na každé straně jeden dlouhý pramínek, podívala jsem se na svoje vlasy stejné barvy které jsem měla stažené do ohonu, nedokázala jsem si představit že bych si dala udělat takovýhle učes. ,,Hele co má na sobě..." špitla Ferroline a pomalu se k ní přiblížila. Její zelené triko bylo tak krátké že připomínalo spíš podprsenku a na jejích zelených kraťáskách bylo na můj vkus až moc pásků... ,,Páni..." vydechla jsem a v duchu porovnávaly její oblečení s našimy krásnými barevnými šatami, jako jediná škola v blýzkém okolí jsme nemuseli mít školní uniformy ale i přesto všechny dívky nosyly šaty nebo sukně alespon ke kolenům... Najednou mi z červené přepravní klícky vyběhl domácí mazlíček-mýval-kterého jsem si přinesla na zvířecí den. Freedye(ten mýval) si sedl dívce na břicho a začal jí olizovat obvazy které měla jak na ruce tak na noze. ,,Já myslela že namá rád cizí lidi..." Namítla Deaska. V tu chvíly modro-šedovláska otevřela oči a vřele se na nás usmála. ,,Ehmm, ahoj já jsem Aeloky" představila se ,,která z vás je Heder?" ,,Proč se ptáš?"zeptala se Ferroline. ,,Tak dělejte a neštvěte mě..." odsekla Aeloky. ,,Myslím že kdyby Heder byla jáká koli z nás tak ti to neřekne když se chováš takhle..." ,,Jo přesně tak." přidaly se ostatní dívky. ,,Ze mě to teda rozhodně nedostaneš." řekla jsem rychle když jsem si všimla jak se na mě dívá s povitažený obočím. Najednou k nám přišla paní ředitelka. ,,Heder Tuzaky, jakto že ten tvůj mazlíček tu jen tak pobíhá?!" vykřikla. ,,Omlouvám se.... řekla sem s falešnou lítostí..." ,,TSSS" zašklebyla se Aeloky j,,eště se uvidíme Heder." řakla mi přímo do očí a pomalu odešla.

Poprvé v životě jsem byla ráda že skončilo vyučování, celou dobu jsem totiž nedokázala přemíšlet nad něčím jiným než nad tou dívkou a tak sem se nodokázala soustředit na předměty... Vyšla jsem ze školy a zatočila do uličky která vedla rovnou k našemu domu...
Najednou mě někdo chytil za rameno a přitiskl ke zdi za popelnicí. ,,Nenene Neznásilnujte mě!!!" ,,Panebože nakřič!" řekl známí hlas. ,,Aeloky? co si to dovoluješ? Takhle na mě šahat...!" ,,Ted není čas na řeči, musím ti něco říct, tak mě poslouchej.....prosím...." Překvapilo mě že poprosila... at ak jsem jen přikývla."

,,Tohle nejsou tví pravý rodiče, jen si tě adoptovaly... Tvoje pravá matka umřela při porodu, svého otce si měla moc ráda a nebylo ti ani divné kam večer chodí do práce, není divu bylo ti tehdy pět..." ,,Jako co teda pracoval?" zeptala sem se ironicky s předstíraným zájmem. Byl to drogový dealer, tan večer měl zrovna převážet dodávku s marihuanou, když mu najednou zavolaly vaši sousedi že u vás hoří. Tvůj ote za tebou rychle pospíchal. Nikomu se naštěstí nestalo nic vážného a zbytek noci ste musely přespat v autě... Když si usnula tvů táta vyjel za svým šéfem. Najednou tě vzbudil hluk. ,,Kvůli tobě sme přišli o půl miliardy dolarů!!! ty smradlavá kryso!" zakřičel muž a natáhl po něm tvém tátovi pistoli. Tvůj otec se bránil a řekl ,že jestli vystřelí zmáčkne klačtko na mobylu a odešle esemesku s přesným popisem jejich tajného drgového plánu... muž se mu jen vysmál a třikrát po něm vystřelil. V tu chvíly tam přijely polisté a těžkooděnci. ,,Ty hajzle..." plivl na tvého tátu muž už spoutaný jako větčina ostatních. Najednou jeden z policistů zakřičel že vydí někoho utíkat. ,,Ten se daleko nedostane, je to tady plný divoký zvěře." ušklíbl se policista a vytáhl tě z auta. Pak si skončila v dětském domově odkud si tě adoptovaly ten pán s tou paní kterým si začala říkat táta a máma....

,,To si snad nemyslíš že ti uvěřim!!!" vysmála jsem se jí.,, Dobře, nechtěla sem se tvejm ,,rodičům" hrabat v soukromí ale ty prostě nechápeš že aby se pomstil tvému tátovy bude tě chtít zabít!!! takže se vydáme k domu kde teď bydlíš a zkusíme najít nějaký papíry o adopci... Nevěděla sem co na to říct, normálně bych se jí vysmála a zdrhala prič ale za zkoušku nic nedám... ,,Dobře." přikívla jsem.
Vešli jsme do našeho domu a Aeloky hned vyběhla do ložnice mých rodičů. ,,Hele to jim fakt chceš prohrabávat šuplíky se spodním prádlem???" zeptala sem se nervozně. ,,Abraka dabra!" řekla s úsměvem Aeloky a vytahovala nějaké úřední dokumenty, bylo tam všechno- doklad o adopci,soudní prohlášení o mém otci a tom chlápkovy a dokonce i fotka mé matky, na které bylo zezadu napsáno v jakém městě jsou pohřbení... ,,Dopr...e" ulevila jsem si a zhroutila se na postel. ,,Takže já sem Heder Rodriges....sakra..." ,,Moment" zarazila mě dívka. ,,kde jsou pan a paní Tuzaky?" Vytřeštila jsem oči a seběhla jsem dolů ze scodů a Aeloky hned za mnou. ,,Pane bože!" vykřikla sem když sem uviděla moje nevlastní rodiče ležet nazemi s krvavými hrudníky... ,,J-j-j-jsou mrtví." špitla sem...
,,Pomstím se!" Řekla Aeloky. ,,Proč by ses měla pomstít zrovna ty?" zaptala sem se mezi vzliky. Dívka mě objala
a pošeptala mi do ucha: ,,já jsem tvá sestra, byla jsem colou dobu s tebou a taky sem viděla smrt NAŠEHO otce, to já jsem byla ,,ten" co jim utekl ale přežila sem a to jenom proto abych se pomstila." Naposledy sem se podívala na Tuzakyovy. a pak jsem špitla : ,,Pomstím se s tebou!"


Věnování jen a jen pro alisu44 a Hagu, mí nej kámošy. Ste fakt super :)