S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

kapitola9. co že je zač?!

24. června 2014 v 22:33 | sifikilian |  Sifikilinia
Tak jako za tohle od vás chci applaus! :D xD


,,Ale notak dejte jí šanci... " ,,Fitas ne! sama si viděla jak balí naše kluky!" ,, Podle mě jenom žárlíte!!!" ,, Ano my žárlíme to je asi ten důvod proč s ní nechceme mít nic společnýho!" přiznala nasupěle Kimir. ,,Ale ona to dělá jenom kvůly....." CCCCCCCCRRRRRRRRRRRRRRRRRR!! ,, Holky už musíme do třídy sejdeme se po škole?" ,, Jasně.."
Fitas už si nevěděla rady... Jak to má holkám říct... Když jí ůbec neposlouchají..?

,,Tak co dneska podnikneme?" zeptala se netrpělivě Kimir když se po škole sešly na nádvoří. ,,Můžeme zajít na procházku do Tidmuského lesa, je to tam úžasný a navíc pěkně strašidelný!" nevrhla Sift-yu ,,Můj táta mě tam bral když jsem se jako malá vztekala." ušklíbla se ,, Jasně to je super nápad! Trocha dobrodružství nikomu neuškodí." zaradovala se Kimir,,Ráda poznám nové místo..." dodala Lian. ,,Takže domluveno?" ujistila se černovláska ,,Jo." ,,Jasně!" ,,Určitě!" ,,EHM, Noooo....." ,,Co je Fitas, nějakej problém?!" ,,Ehm, tak trochu sem slíbila Nie že s ní dneska půjdu ven...." ,,Ta tvoje Nia mě nezajmá!!!" Zavrčela Sift-yu ,,Ale mě jo! Je to moje nejlepší kámoška stejně jako vy, ale jí sem to slíbyla už dřív. Nemohla by třeba jít s námi??" pípla nevině Fitas a už jenom z pozvednutých obočí a naštvaných výrazů jejíc "kamarádek" poznala že má holt smůlu... ,,OK, takže v pět u školy?"

Po cestě se dívky pěkně bavily, jenom Fitas byla trochu zamlklá... Nejdřív se bála že se bude Nia zlobit když jejich sraz zruší. Ale nad tím blondýnka jen mávla rukou... Spíš ji zneklidnilo místo, kam se chystala Fitas s kamarádkami jít. Nia Fitas varovala aby nechodily do Tidmuského lesa a už vůbec ne dneska. Její znepokojený výraz hnědovlásku vyděsil, ale přesto se Kimir, Sift-yu ani Lian neodvážila nic, co by souvyselo s Niou, povědět.
,,Tak dámy jsme tu!" prohlásila slavnostně Sift-yu ,,Ehm, mě se to nelíbí, mě se to vůbec nelíbí!" Začala panikařit Lian ,,Ale no tak, nebuť srab! Je to jen temnej obrovskej les ze kterýho se ozývaj strašidelný zvuky a mimochodem se tam před deseti rokama našla partička mrtvol ...." Prohodil jen tak mimochodem Kimir. Lian se stáhnul žaludek a v obličeji zbledla... ,,Ale notak, nenech se viděsit každym blafem který Kimir řekne.." Uklidňovala ji Sift-yu ale sama si nebyla jistá jestli se jednalo o pouhý výplod kamarádčiny fantasie. ,,Budem tady jen tak stát, nebo jdeme do vnitř?" křikla vynervovaná Fitas která už chtěla mít procházku co nejdřív za sebou... A tak všechny rádoby statečně vešli do lesa. Musely prodírat hustými větvemi, keříky a vysokou trávou, už se chtěly vzdát a vrátit se zpět (s čímž Fitas nadšeně souhlasila) ale když se zrovna Lian otáčela k odchodu, zklouzla se jí balerínka po mokrém mechu a ona s křikem padla na zem směrem hlouběji do lesa. Nejdřív se všichni lekly, jestli se Lian něco nestalo... Až potom si to uvědomyly... Při pádu s sebou totiž strhla několik větvý a listnatých keřů a teď se jim naskytl překrásný výhled do né až tak strašidelné, jen lehce porostlé a slunné části lesa. ,,WaW, tak to je nářez!" Nadchnula se Kimir ,, Vážně nádhera."vydechla Fitas ,,Bombový..." dodala Sift-yu ,, Sakra zajmá někoho že sem rozplácnutá na hnusný mokrý porostlí zemi?!!" Začala se ze srandy vztekat Lian.
Po chvíly už všichni stály těsně před začátkem prosluněné části, nadechovaly se čerstvé vůně stromové kůry .... Poslouchaly šumění listů v příjemném vánku... Jednoduše se nemohly vynadívat na ten krásný rozkvetlý šťavnatý a kouzelný pohled který se jim naskytoval. Když si byly jisté že se dostatečně pokochaly, chytly se za ruce, a společně udělaly poslední chybějící krůček, který jim zbýval k tomu aby se tohoto krásného obrazu staly součástí...
To co ucítily... Jednoduše nečekaly... Nebyl to krásný volný pocit... Byl to spíš pocit jako by se je někdo snažil zadusit... Počkat... ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍCHCHCHCHHCHC....." Zachrčely všechny současně. Až ted se probraly s počátečního zmatení! Dusí se, nemohou dýchat!! Co to sakra je?! zašeptala Kimir nesrozumitelně. Muchaichachááá, i když dívky momentálně panikařily jelikož jim docházelo že tohle nepřežijí, poznaly že na pravo od nich se šíleně podivně chechtá partička maníků... Ze všech sil se s pokřiveným výrazem otočily aby si alespon mohly zapamatovat tváře svých katů. Bylo to sedm až ošklivě nabušených chlapů, s jizvami, velkými zbraněmi a se svítící tyčinkou v levé ruce. Poznaly že právě těmito kouzelnými hůlkami zajištují jejich dušení. Sift-yu tuhle zbraň už znala, šlo o TihMra, neviditelnou paži kteroá se ovládá pomocí magie. ,,Zase tudy prolejzaj ňáký namyšlený puberťáci! Kdy vám ksakru dojde že my vás najdeme všude, i když půjdete úplně opačnou cestou!" Zařval jeden ,,A nesnažte se tvářit tak nechápavě, stejně za chvýly bude po vás!" Zařval drůhý. Děvčata vůbec netušila o co jde... Ale bylo jim to jedno... Hrdlo se jim svýralo s takovou bolestí, že by byly radši kdyby je rovnou zastřelili,začalo se jim mlžit před očima... Už nedokázaly rozpoznat tvary. Šum lesa nahradil šílený smích jejich věznitelů... Obě dvě strany věděly že smrt je na blýzku... Záblesk fialové barvy, někdo vykřikl, všude vyšplíchly červené skvrny ... Ale pak už jen TMA...
,,AACH!" Vyhrka Lian. Mohla dýchat! Lačně lapala po vzduchu. Před sebou vyděla jen dvě rozmazané postavy, jedna ji právě zachránila z mdlob, druhá ustaraně stála opodál. Pak si všimla dalších dvou skvrn kousek opodál... že by mě probraly jako poslední? přemýtala, nedokázala totišz pochroumaného hrdla vydat ani hlásku. Kdo je můj zachránce??? začala mrkat aby lépe viděla... Postavy se začínaly zaostřovat.. Její zachránce... Tedy spíš Zachránkyně........ ,,NIO?!!!!!!" Vychraptěla překvapeně. Něžná blondýnka se jen usmála, porozhládla se po ostatních a řekla jen:"Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.Bertrand Russell. Hodně výstižný citát..." Smutně se usmála ,, Zdání může klamat."dodala. Setřela ze sebe kusy vnitřností a začala si do listu otírat zkrvavená ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 25. června 2014 v 21:09 | Reagovat

Božííííí!!!
Krásnej citát :))
A Muchaichachááá je hodně zajímavý slovo :D
Děkuju :D <3

2 alisa44 alisa44 | Web | 26. června 2014 v 6:51 | Reagovat

jako za tu dýlku si fakt zasloužíš potlesk :D boréééc nesie :3
a stejně je ten konec božííí,a to i když jsem věděla jakou bude mít Nia povahu :-D

3 sifikilian sifikilian | 26. června 2014 v 9:48 | Reagovat

Díkes lidičky :D

4 alisa44 alisa44 | 23. července 2014 v 14:25 | Reagovat

kámo jestli zas budem muset na další kapitolu čekat půl roku,tak tě zabiju!!! přidej sem už konečně něco...

5 Ak Ak | 7. října 2014 v 20:38 | Reagovat

kusó báka nee-chan naval další díl!!!! :-D

6 alisa44 alisa44 | Web | 14. prosince 2014 v 20:45 | Reagovat

vole už je to půl roku,proč mě tak trestáš? fňuk :(
já chci další!!!!!

7 alisa44 alisa44 | 4. března 2015 v 8:41 | Reagovat

nesssssie.... >představ si záhrobní hlas< ....přijdu si pro tebe a umučim tě......já chci další díl!!!!kuáááááááááá!!!

8 alisa44 alisa44 | 4. března 2015 v 8:41 | Reagovat

nesssssie.... >představ si záhrobní hlas< ....přijdu si pro tebe a umučim tě......já chci další díl!!!!kuáááááááááá!!!

9 alisa44 alisa44 | 4. března 2015 v 8:41 | Reagovat

nesssssie.... >představ si záhrobní hlas< ....přijdu si pro tebe a umučim tě......já chci další díl!!!!kuáááááááááá!!!

10 alisa44 alisa44 | 4. března 2015 v 8:41 | Reagovat

nesssssie.... >představ si záhrobní hlas< ....přijdu si pro tebe a umučim tě......já chci další díl!!!!kuáááááááááá!!!

11 alisa44 alisa44 | 4. března 2015 v 8:42 | Reagovat

ehe....jejda xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama