S nadšením Vás vítám na svém blogu :) Prosím nelekejte se starších článků, nechala jsem je tu pro můj dobrý pocit... a vaše pobavení ,)

Sifikilinia, díl 10.

16. dubna 2015 v 9:24 | Sifikilian |  Sifikilinia
Subete no besuto (Google říká že to je v Japonštině všechno nejlepší :3 )

Víte, jak to dopadá, když trčím doma s vypitvanejma moudrákama a nemám dárek pro jednu ze svých nejlepších kamarádek???
Ano… Mohla jsem jí něco nakreslit nebo upíct… Ale řekla jsem si že z tohohle bude mít větší radost *) Že jo šmoulíku Alíku :3
Takže Aku, desátý díl Sifikilian věnovaný jen a jen tvým 16tým narozeninám :D
(Teď bych očekávala radostný výkřik, ale z nějakýho důvodu si tak nějak včera nadhodila vydání tohodle dílu jako super dárek a já jenom: Néééééééééééééé, teď už to nebude překvápko :/ Ale jelikož nikdo nevěřil že bych to udělala tak to vlastně docela překvapení je :,D )


Minulý díl končil tím, že se Sift-you, Fitas, Kimir a Lian vydaly do strašidelného Tidmunského lesa kde je málem zabila partička pofiderně vyhlížejících mužů :,D
Možná by se lehce dokázaly ubránit… Kdyby ovšem nebyly zaskočené… Nia ale podobnou situaci očekávala a s nevelkým nadšením dívky zachránila….

,,Pssst. Kimir. Skrč trochu víc levou nohu. Mohl by tě někdo zahlídnout…" zašeptala Nia. Černovláska jen taktak nevyslovila nějakou hodně sprostou nadávku… Byla dost chytrá na to, aby před svou zachránkyní alespoň prozatím držela jazyk za zuby.
Seděly v rozsáhlé koruně vysokého stromu asi 10 minut běhu od místa, kde ležely vykuchané mrtvoly. Dívky potichu oddechovaly a snažily se nabrat trochu síly. Nikdo se neodvážil nic říkat. Až Fitas prolomila mrtvolné ticho ,,Mno… Já se hrozně omlouvám Nio… Měla jsi pravdu… Neměly jsme sem cho…" ,,Na tom teď stejně nesejde." odsekla Nia ,,ony by tě stejně neposlechly…" ,,Sakra, budeš nás tady buzerovat nebo už nám konečně řekneš o co tady de?!" řekla až moc hlasitým rozzlobeným hlasem Sift-yu, která měla za ty roky strávené s Kimir také docela dost prořízlou pusu. ,,Když se spotišíš tak nám to Nia třeba řekne!" prohlásila Lian která nechtěla zůstávat pozadu. ,,Hádka je nejhorší formou komunikace…" Usadila je Nia a s klidným výrazem ve tváři začala šeptem vyprávět.

,,Dnes se koná nábor na W-Buam!" Kimir a Fitas najednou o mnoho víc zpozorněly, už toto jedinečné jméno slyšely, ale rozhodně netušily, že se to koná dnes. A v lese za jejich městem! ,,W-Buam, neboli Vysoký výcvik bojového umění a magie je něco jako nejprestižnější a nejmagičtější škola po celém magickém světě. Přijímací zkoušky se konají jednou za čtyři roky... A pravidla přijetí jsou sice snadná na pochopení, ale zato nesmírně obtížná k provedení. Úkolem je dostat se k úvodní bráně ...živí..." ,,A to chceš říct, že podobní týpci běhají po celém lese?" zašeptala vystrašeně Lian a hlavou kývla směrem k místu kde ponechaly mrtvoly. ,,Jop, bohužel ano. Strážci májí za úkol odstranit všechny bytosti s magickou silou, které by mohli být potenciálními zájemci se do takové školy dostat… Bývají velmi přísní, silní a nemilosrdní… Nábory se vždy konají v době novu, kdy zkušenější bytosti mohou čerpat prastarou energii z měsíce, který není ozařován slunečním svitem…" dodala ještě Nia. ,,Ale, proč zrovna tady, proč zrovna v Tidmunském lese??" vyptávala se nevěřícně Sift-yu. ,,Nikdo totiš ani neví jak je ve skutečnosti tento les rozsáhlí… Já plný jeskyní a tunelů a stromových cest… A navíc tam všude rostou stejné stromy a rostliny… Je velice snadné se ztratit, stačí se jedinkrát ohlédnout a už nevíš kde jsi…" "Dobře, jdu do toho s tebou!" prohlásila Kimir ,,Počkej cože? O čem to mluvíš?!" ,,Ale notak Nio, snad se nám nebudeš snažit namluvit, že tu jsi jenom proto, aby jsi ochránila nějaký blbky který tě nesnášely. Je jasný, že tu si i proto aby si ohlídla situaci… Jestli máš šanci, aby si… přežila! A já do toho půjdu s tebou!" vykládala horlivě Kimir. Nia mlčela a ostatní dívky je se zájmem pozorovaly. ,,Jsi si jistá s tím, že …" Chtěla se ujistit světlovláska, ale byla přerušena v půlce věty. ,,Nio, jsem bezdomovec, nemám rodinu, nemám nic. Tohle je pro mě příležitost… příležitost najít si smysl života…" Nia, si chvíli ponechala odmítavý výraz… ale došlo jí, že tohle všechno dává smysl… ,,Dobře, budeme společnice na cestě."povzdychla si. A jako dvě tvrdohlavé osoby si na stvrzení jen stroze podaly ruce.

Ostatní dívky se jen nevěřícně snažili vstřebat náhlou změnu situace... Fitas se hluboce nadechla, aby uklidnila svoji mysl a opatrně se zeptala: ,,Nio, pamatuješ si jak jsme si jako malé hráli na to že spolu půjdeme na školu kouzel jako měli ve Winxkách??" zasmála se, ale z jejího výrazu bylo poznat že to myslí vážně... ,,Fitas ať tě to ani nenapadne!" křičela šeptem Nia ,,V žádném případě ti nedovolím jít s námi! Na to tě mám až moc ráda... Nechci aby si kvůli mě přišla o život!" ,,Já tě chápu... Ale tohle je můj život! A já jsem se už rozhodla... Pryč s nejistotou a tímhle nudným městem... Jdu s vámi a nic co řekneš mě nedonutí změnit názor!" ,,Mno lidi..." začala zelenovláska která doteď jen tiše seděla opodál. ,,Já už dlouho hledám důvod proč utýct z domova...takže..."prohlásila Yu ,,Sakra lidi, zbláznili jste se?!!! To přece nejde" Niu jen tak něco nedokázalo vykolejit, a to už toho zažila hodně... Ale přece nenechá aby se kvůli jejímu střeštěnému nápadu nechali pozabíjet i ostatní neviní lidé... Ale když se podívala na neústupné výrazy svých spolu-stromo sedících, došlo jí že odpor nemá cenu... ,,Zmýlit se může každý člověk, ale v omylu setrvává jen tvrdohlavý…" prohlásila. ,,Lian, doufám že aspoň ty budeš mít rozum." ,,Nooo, víííš já.." začala se Lian červenat ,,To snad není pravda... Vy si ze mě snad děláte srandu..." Rozčilovala se blondýnka ,,Když já musím! Došlo mi to až teď... Proč to všechno moje babička udělala, proč mi odkázala všechny ty magické věci a meče... A hlavně... mapu tohoto lesa..."
Dívky se po sobě zaujatě podívaly, všechny se bály, ale nebyly sami. Jdou do toho společně... všichni... O nic přece nejde... Buď se na tu školu dostanou... a nebo prostě umřou... xD


Takže konec 1. série!!! :D :D Věřili by ste mi že když se do toho pořádně zaberu, že mě to i zase začíná bavit??! :D :))
Ještě jednou všechno nejlepší a doufám že se ti 10. kapitolka aspoň trochu líbila :3
Tak užívej života dokud to ještě jde (nezapomeň že jsi rok od roku starší xD ) a měj se mnou hodně trpělivosti a přeju ti aby se ti splnila všechna tvá přání a aby si byla šťastná Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ak Ak | Web | 17. dubna 2015 v 22:19 | Reagovat

kuááá kde je můj komentář??!!!! xD on utekl..... :-(
Koment jsem psala už včera,ale někam utekl.....celkem k naštvání.... xD
Kuju kuju kujůůůůů znova xD :-D  miluju Sifikilian :3
A jsem zvědavá jak dlouho budem čekat na druhou sérii xD
Ale já myslela že to zkončí tím,jestli se tam dostanou nebo nedostanou...jakože dostanou protože jinak by jsi neměla o čem psát ve dvojce xD
A ano,musela jsem si to dneska přečíst znova xD

2 anko-san anko-san | 19. dubna 2015 v 21:14 | Reagovat

Wow, tak tohle je neuvěřitelný :DDD
Každopádně je to úžasný :DDD

3 Ak Ak | Web | 29. listopadu 2015 v 14:58 | Reagovat

Hlavně už něco přidávej xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama